Bobák Miroslav (Nezávislý)

Kontakt

Telefón: 0907 891 584
E-mail: miroslav.bobak@hlohovec.sk
Bernolákova 65, 920 01 Hlohovec

Prostredníctvom zobrazeného formulára môžete poslať správu na kontaktný e-mail poslanca. Urážlivé príspevky budú vymazané.
Vaše meno a priezvisko:
E-mail: Bude poskytnutý iba adresátovi
Správa poslancovi:
1+3= Ochrana pred odoslaním nevyžiadanej pošty


Predchádzajúce správy pre poslanca

Adresát: Bobák Miroslav

Autor správy: obcan

21. 01. 2017

Pán poslanec, ste členom mestskej rady, chcel by som od Vás informáciu. Bol zverejnený program rady na 24.1.2017. Očakával som, že v programe budú Pozemková politika mesta a Bytová politika mesta, ktoré mali byť odovzdané do konca roku 2016. Budú tieto politiky predložené poslancom alebo budú len zverejnené na stránke mesta.


Odpoveď poslanca

Adresát: Bobák Miroslav

Autor správy: Krištof

12. 12. 2016

Pán Bobák dohovorte ako predseda o.z. poslancom Fraštačanom Drgoňovi,Kamendyovej,Kováčovi,Pogáčovej, Salcmanovi,Úradníkovej,Urminskému,Haulišovi,Ulíkovi aby odpovedali na otázky spoluobčanov. Otázky im boli položené verejne a my občania čakáme aj verejnú odpoveď.


Odpoveď poslanca

Adresát: Bobák Miroslav

Autor správy: Anna Kamenská

08. 12. 2016

Pán poslanec, aký je Váš názor na podmienky prenájmu domov smútku v meste Hlohovec, kedy ročný príjem pre pána Schotterta pri približne 200 pohreboch ročne je 12244 € a ročný nájom pána Schotterta je 109 € ročne?


Odpoveď poslanca

Adresát: Bobák Miroslav

Autor správy: Peter

02. 11. 2016

Pan Bobak mate odkaz v poste pana Mullera. Ked tak sledujem dianie, pride mi to ako cielene. Poznam pana Mullera a hlavne jeho stryka pana Sulimana. Pan Muller pracuje mimo HC, cele dni je mimo a nema inu sancu sa zviditelnit ako takto a na msz. Ale podme k veci. Co hovorite na tie otazky ? Vraj Vy a pan Voltmann budete vediet viac... Mohli by ste nam k tomu aj viac povedat ?


Odpoveď poslanca

Adresát: Bobák Miroslav

Autor správy: Jakub

02. 10. 2016

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či niekde v meste neplánujete postaviť alebo rekonštruovať nejaké basketbalové ihrisko. Všetky ihriská sú tu zdevastované.


Adresát: Bobák Miroslav

Autor správy: Anton M.

21. 04. 2016

Dobrý deň. A už to máme tu. Na Nitrianskej ulici na pieskovisku, kde sa nachádzajú betónové kusy si malý chlapček rozbil hlavu pri smykani na šmykľavke. Ešte stále má mesto iné priority ako vybudovať deťom ihrisko? A hlavne v jesennom čase po prázdninách? Auto deťom piesok priviezlo, na samé si ho hrablickami vyrovnávali


Odpoveď poslanca

Adresát: Bobák Miroslav

Autor správy: Anton M.

24. 03. 2016

Dakujem za Vašu odpoveď. Ale prečo tak neskoro? Veď sa sľúbilo na jar sa začne stavať. Pôvodne sa najskôr malo minulý rok. A len sa to posúva. Deti cez prázdniny sa už mohli hrať. Škoda...


Odpoveď poslanca

Adresát: Bobák Miroslav

Autor správy: Anton M.

24. 03. 2016

Pekny deň. Vie mi niekto povedať prosím kedy sa začne stavať detské ihrisko na Nitrianskej ulici? Dakujem


Odpoveď poslanca

Adresát: Bobák Miroslav

Autor správy: Johanna K.

15. 03. 2016

Ste predseda športovej komisie a zároveň brat toho pána Bobáka, na ktorého sa tu väčšinou nič pekné nepíše, ľudia ho spájajú s Ivanom Vargom, že s ním kšeftoval, teraz, že ovláda primátora a celé zastupiteľstvo cez oz, ktorého ste zasa Vy predsedom a ktoré má dnes väčšinu v MsZ. Peniaze, resp. štedré dotácie tečú z mesta nie do hádzanej ale rovno na Seychely podľa najnovších info. Čo na to hovoríte, vám to nevadí ?