Bobák Miroslav (Nezávislý)

Kontakt

Telefón: 0907 891 584
E-mail: miroslav.bobak@hlohovec.sk
Bernolákova 65, 920 01 Hlohovec

Prostredníctvom zobrazeného formulára môžete poslať správu na kontaktný e-mail poslanca. Urážlivé príspevky budú vymazané.
Vaše meno a priezvisko:
E-mail: Bude poskytnutý iba adresátovi
Správa poslancovi:
4+3= Ochrana pred odoslaním nevyžiadanej pošty


Predchádzajúce správy pre poslanca

Adresát: Bobák Miroslav

Autor správy: Valéria Paulovičová

10. 07. 2017

Dobrý deň pán poslanec, mohli by ste navrhnúť zmenu v čase vystúpenia občanov na Mestskom zastupiteľstve? Desať minút na jedno vystúpenie väčšine občanov nestačí. Potom pán primátor niekomu dovolí vystupovať dlhšie a niekomu nie podľa obsahu vystúpenia. Považujem to za veľmi nedemokratické. Podľa mňa by občania nemali byť vôbec obmedzovaní, lebo chcú vystúpiť pred kamerou mestskej televízie, ktorú si všetci na to platíme a chcú, aby ich vystúpenie videli aj takí, ktorí nechodia na stretnutia, alebo nepoužívajú internet. Tiež si občania prispôsobia svoj program, prídu v určený čas a potom nemôžu vystúpiť so všetkým, čo by chceli verejne povedať. Pán primátor doteraz obmedzoval vystúpenia občanov na 60 minút. Môžete mi tiež napísať, odkiaľ vzal právo na také obmedzenie? Ďakujem za odpovede.


Adresát: Bobák Miroslav

Autor správy: Marta Verešová

11. 02. 2017

Dobrý deň, pán poslanec, dňa 10.2.2017 som si na internete prečítala informatívny článok o stavbe detských ihrísk na Nitrianskej ulici. V článku pisateľ upozorňuje na nekompetentnosť firmy, ktorá detské ihriská stavala. Po overení informácií, ktoré pisateľ vo svojom článku uvádza, som zistila, že ENERCOM s.r.o. zhotoviteľ detských ihrísk je ako ,,uskutočňovateľ stavieb" zapísaný v Obchodnom registri od 31.8.2016. Do 31.8.2016 vykonával tento subjekt rôzne iné, ale nie stavebné činnosti. Zmluva medzi mestom Hlohovec a ENRRCOM s.r.o. bola podpísaná 25.7.2016. Preto by som sa Vás , ako kompetentnej osoby, chcela spýtať : ,,Ako je možné, že mesto Hlohovec podpísalo zmluvu s ENERCOM s.r.o. na výstavbu detských ihrísk na Nitrianskej ulici, keď táto spoločnosť v čase podpisu zmluvy nemala oprávnenie uskutočňovať stavby a ich zmeny?" ,,Ste presvedčený o tom, že ENERCOM s.r.o. ktorý do 31.8.2016 neykonával žiadne stavebné práce, postavil bezpečné detské ihriská?" Ďakujem.


Odpoveď poslanca

Adresát: Bobák Miroslav

Autor správy: obcan

21. 01. 2017

Pán poslanec, ste členom mestskej rady, chcel by som od Vás informáciu. Bol zverejnený program rady na 24.1.2017. Očakával som, že v programe budú Pozemková politika mesta a Bytová politika mesta, ktoré mali byť odovzdané do konca roku 2016. Budú tieto politiky predložené poslancom alebo budú len zverejnené na stránke mesta.


Odpoveď poslanca

Adresát: Bobák Miroslav

Autor správy: Krištof

12. 12. 2016

Pán Bobák dohovorte ako predseda o.z. poslancom Fraštačanom Drgoňovi,Kamendyovej,Kováčovi,Pogáčovej, Salcmanovi,Úradníkovej,Urminskému,Haulišovi,Ulíkovi aby odpovedali na otázky spoluobčanov. Otázky im boli položené verejne a my občania čakáme aj verejnú odpoveď.


Odpoveď poslanca

Adresát: Bobák Miroslav

Autor správy: Anna Kamenská

08. 12. 2016

Pán poslanec, aký je Váš názor na podmienky prenájmu domov smútku v meste Hlohovec, kedy ročný príjem pre pána Schotterta pri približne 200 pohreboch ročne je 12244 € a ročný nájom pána Schotterta je 109 € ročne?


Odpoveď poslanca

Adresát: Bobák Miroslav

Autor správy: Peter

02. 11. 2016

Pan Bobak mate odkaz v poste pana Mullera. Ked tak sledujem dianie, pride mi to ako cielene. Poznam pana Mullera a hlavne jeho stryka pana Sulimana. Pan Muller pracuje mimo HC, cele dni je mimo a nema inu sancu sa zviditelnit ako takto a na msz. Ale podme k veci. Co hovorite na tie otazky ? Vraj Vy a pan Voltmann budete vediet viac... Mohli by ste nam k tomu aj viac povedat ?


Odpoveď poslanca

Adresát: Bobák Miroslav

Autor správy: Jakub

02. 10. 2016

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či niekde v meste neplánujete postaviť alebo rekonštruovať nejaké basketbalové ihrisko. Všetky ihriská sú tu zdevastované.


Adresát: Bobák Miroslav

Autor správy: Anton M.

21. 04. 2016

Dobrý deň. A už to máme tu. Na Nitrianskej ulici na pieskovisku, kde sa nachádzajú betónové kusy si malý chlapček rozbil hlavu pri smykani na šmykľavke. Ešte stále má mesto iné priority ako vybudovať deťom ihrisko? A hlavne v jesennom čase po prázdninách? Auto deťom piesok priviezlo, na samé si ho hrablickami vyrovnávali


Odpoveď poslanca

Adresát: Bobák Miroslav

Autor správy: Anton M.

24. 03. 2016

Dakujem za Vašu odpoveď. Ale prečo tak neskoro? Veď sa sľúbilo na jar sa začne stavať. Pôvodne sa najskôr malo minulý rok. A len sa to posúva. Deti cez prázdniny sa už mohli hrať. Škoda...