Šiška Juraj (Nezávislý)

Kontakt

Telefón: 0902 306 163
E-mail: juraj.siska@hlohovec.sk
Bernolákova 29, 92001 Hlohovec

Prostredníctvom zobrazeného formulára môžete poslať správu na kontaktný e-mail poslanca. Urážlivé príspevky budú vymazané.
Vaše meno a priezvisko:
E-mail: Bude poskytnutý iba adresátovi
Správa poslancovi:
1+1= Ochrana pred odoslaním nevyžiadanej pošty


Predchádzajúce správy pre poslanca

Adresát: Šiška Juraj

Autor správy: Katarína Slováková

24. 05. 2017

Dobrý deň, neviem kto má na starosti zeleň v meste, tak prosím, posuňte môj príspevok kompetentnej osobe. Prosím Vás, za kruhovým objazdom smerom von z mesta, ešte pred mostom trčia kríky až do chodníka a potom tá tráva trocha ďalej siaha miestami až do polovice chodníka. Nie je to nič príjemné, keď pri obchádzaní trávy máte ruku s taškou na vozovke a čakáte, kedy Vás zachytí prechádzajúce auto! Bola by som veľmi rada, keby sa dal tento problém vyriešiť. Ďakujem Slováková


Adresát: Šiška Juraj

Autor správy: Marta Verešová

11. 02. 2017

Dobrý deň, pán poslanec, dňa 10.2.2017 som si na internete prečítala informatívny článok o stavbe detských ihrísk na Nitrianskej ulici. V článku pisateľ upozorňuje na nekompetentnosť firmy, ktorá detské ihriská stavala. Po overení informácií, ktoré pisateľ vo svojom článku uvádza, som zistila, že ENERCOM s.r.o. zhotoviteľ detských ihrísk je ako ,,uskutočňovateľ stavieb" zapísaný v Obchodnom registri od 31.8.2016. Do 31.8.2016 vykonával tento subjekt rôzne iné, ale nie stavebné činnosti. Zmluva medzi mestom Hlohovec a ENRRCOM s.r.o. bola podpísaná 25.7.2016. Preto by som sa Vás , ako kompetentnej osoby, chcela spýtať : ,,Ako je možné, že mesto Hlohovec podpísalo zmluvu s ENERCOM s.r.o. na výstavbu detských ihrísk na Nitrianskej ulici, keď táto spoločnosť v čase podpisu zmluvy nemala oprávnenie uskutočňovať stavby a ich zmeny?" ,,Ste presvedčený o tom, že ENERCOM s.r.o. ktorý do 31.8.2016 neykonával žiadne stavebné práce, postavil bezpečné detské ihriská?" Ďakujem.


Odpoveď poslanca

Adresát: Šiška Juraj

Autor správy: Anna Kamenská

08. 12. 2016

Pán poslanec, aký je Váš názor na podmienky prenájmu domov smútku v meste Hlohovec, kedy ročný príjem pre pána Schotterta pri približne 200 pohreboch ročne je 12244 € a ročný nájom pána Schotterta je 109 € ročne?


Adresát: Šiška Juraj

Autor správy: Anton M.

18. 08. 2016

Dobrý deň pán poslanec. Čo je na tom pravdy že rómsky občania z Bernolakovej ulice sa majú sťahovať na Nitriansku? Skúste nas prosím informovať. Ďakujem


Adresát: Šiška Juraj

Autor správy: martin michalek

04. 02. 2016

Nebudem pouzivat ziadne zdvorilostne reci lebo sa to ani neoplati. Kedy sa zacne riesit problem s ciganmi? Do kedy sa to tam bude tolerovat? Cez leto nonstop maju pustenu vodu. Cez zimu neodhadzuju chodnik. Robia bordel pes im volne pobehuje po ulici obtazuju slusnych okoloiducich ludi. Do kedy to mame tolerovat? Keby to spravil obycajny clovek uz davno ma pikutu a neviem co este a vy "poslanci" to nevidite ide vam len o to aby ste mali plne penazenky ale problemi riesit neviete. Minule mi napadli a okradli syna zavolal aom mestsku policii aj som im povedal ktory to boli ale jasne koplo sa to pod stol lebo oni su mensina oni mozu vsak? Zacnite to riesit dakujem pani poslanci ak vas tak mozem nazvat.


Odpoveď poslanca

Adresát: Šiška Juraj

Autor správy: Martina

20. 11. 2015

Dobrý deň pán poslanec, chcela by som Vás poprosiť o predloženie požiadavky na riešenie osvetlenia chodníka smerujúceho od cintorína po Nitriansku ulicu, v minulosti tam boli nasadene tuje avšak tie prerástli a chodník nie je takmer vôbec osvetlený. Po zotmení tam nespoznáte ani oprotiidúceho, a tým je to veľmi nebezpečné pre bezpečnosť obyvateľom. Vopred ďakujem. Tento podnet som adresovala aj p. Mullerovi- poslancovi za tento obvod.


Adresát: Šiška Juraj

Autor správy: Spoluobčan

28. 10. 2015

Oprava, nie pár cinziakov, ale pár zopár vchodom, konkrétne v poslednom cinziaku


Odpoveď poslanca

Adresát: Šiška Juraj

Autor správy: Spoluobčan

28. 10. 2015

Vážený pán poslanec, dňa 28.10. bolo zopár cinziakov na Nitrianskej ulici odpojených od dodávok studenej vody Vodárenskou spoločnosťou bez toho, aby bol ktokoľvek o tom oboznámený. Rád by som vedel či je to normálne v 21.storočí odpojiť vodu a nikomu o tom nepovedat. Ďakujem


Odpoveď poslanca

Adresát: Šiška Juraj

Autor správy: maria b

13. 05. 2015

prajem dobry den p. siska, prosim vas v buducnosti, ked budu vasi chlapci kosit v skolke na snp, aby si pri plot napr. natiahli siete, pretoze vsetky auta zaparkovane pri plote sme mali zahadzane mokrou travou a nevravim o tych kamenoch, ktore mohli z travy odstrelit do aut. a po natiahnuti siete si mozu kosit od rana do vecera. dakujem. nastastie sme na aute nic nemali, v opacnom pripade by sme vas rychlo kontaktovali.