Ing. Frýdecký Juraj (Nezávislý)

Kontakt

E-mail: juraj.frydecky@hlohovec.sk
Fraštacká 115/23, 920 01 Hlohovec. Poslancom od 14. septembra 2015

Prostredníctvom zobrazeného formulára môžete poslať správu na kontaktný e-mail poslanca. Urážlivé príspevky budú vymazané.
Vaše meno a priezvisko:
E-mail: Bude poskytnutý iba adresátovi
Správa poslancovi:
9+5= Ochrana pred odoslaním nevyžiadanej pošty


Predchádzajúce správy pre poslanca

Adresát: Frýdecký Juraj, Ing.

Autor správy: Marta Verešová

11. 02. 2017

Dobrý deň, pán poslanec, dňa 10.2.2017 som si na internete prečítala informatívny článok o stavbe detských ihrísk na Nitrianskej ulici. V článku pisateľ upozorňuje na nekompetentnosť firmy, ktorá detské ihriská stavala. Po overení informácií, ktoré pisateľ vo svojom článku uvádza, som zistila, že ENERCOM s.r.o. zhotoviteľ detských ihrísk je ako ,,uskutočňovateľ stavieb" zapísaný v Obchodnom registri od 31.8.2016. Do 31.8.2016 vykonával tento subjekt rôzne iné, ale nie stavebné činnosti. Zmluva medzi mestom Hlohovec a ENRRCOM s.r.o. bola podpísaná 25.7.2016. Preto by som sa Vás , ako kompetentnej osoby, chcela spýtať : ,,Ako je možné, že mesto Hlohovec podpísalo zmluvu s ENERCOM s.r.o. na výstavbu detských ihrísk na Nitrianskej ulici, keď táto spoločnosť v čase podpisu zmluvy nemala oprávnenie uskutočňovať stavby a ich zmeny?" ,,Ste presvedčený o tom, že ENERCOM s.r.o. ktorý do 31.8.2016 neykonával žiadne stavebné práce, postavil bezpečné detské ihriská?" Ďakujem.


Adresát: Frýdecký Juraj, Ing.

Autor správy: Anna Kamenská

08. 12. 2016

Pán poslanec, aký je Váš názor na podmienky prenájmu domov smútku v meste Hlohovec, kedy ročný príjem pre pána Schotterta pri približne 200 pohreboch ročne je 12244 € a ročný nájom pána Schotterta je 109 € ročne?


Adresát: Frýdecký Juraj, Ing.

Autor správy: Andrej

22. 09. 2016

Dobrý deň, poprosil by som vás, aby ste na zastupiteľstve žiadali mesto, aby sa okolie zastávok na Hlohovej ulici zametalo najmenej každý druhý deň. Na množstvo ľudí, ktoré tade cez deň prejde by sa to zišlo zametať aj každý deň.


Adresát: Frýdecký Juraj, Ing.

Autor správy: Robert

30. 03. 2016

Dobrý večer Na jeseň v roku 2014 bola začatá rekonštrukcia ciest a parkovisk v okolí domov na R.Dilonga číslo 5,6,7,9. Pri dome číslo 6 bolo parkovisko aj cesta už dokončená. Kedy bude dokončená cesta medzi domami 7 a 9. V minulom roku som ohľadom toho v apríli písal pánu Toblovi. Jeho odpoveď z 12.5.2015 bola:"momentálne mesto po prešetrení zmlúv a územného plánu mesta pozastavilo dočasne výstavbu parkovísk na týchto uliciach". Medzitým sa postavili nové parkoviská na uliciach Podzámska a Nitrianska. Predpokladám,že 10.mesiacov je dosť dlhá doba na to,aby mesto všetko preverilo a konečne dokončilo rozrobenú prácu. Ako to teda je ? Dočkáme sa opravy ciest a dokončenia parkovísk? Kedy by sa tak malo udiať? vopred dakujem za skorú odpoveď


Adresát: Frýdecký Juraj, Ing.

Autor správy: Obyvateľka HC

26. 10. 2015

Dobrý deň,aj za náš obvod bude verejná schôdza na sídlisku?Tak ako je to v iných obvodoch?Lebo sa začalo 2-hým obvodom.Nech sa už priamo dozvieme čo sa spraví s nedokončenou prácou vnútroblok Dilonga9.Tento rok to už je asi pasé-žeby hneď na jar 16 sa už našli peniaze aj na nás?