Ing. Balla Martin (KDH)

Kontakt

Telefón: 0917 501 713
E-mail: martin.balla@hlohovec.sk


Prostredníctvom zobrazeného formulára môžete poslať správu na kontaktný e-mail poslanca. Urážlivé príspevky budú vymazané.
Vaše meno a priezvisko:
E-mail: Bude poskytnutý iba adresátovi
Správa poslancovi:
4+5= Ochrana pred odoslaním nevyžiadanej pošty


Predchádzajúce správy pre poslanca

Adresát: Balla Martin, Ing.

Autor správy: Marta Verešová

11. 02. 2017

Dobrý deň, pán poslanec dňa 10.2.2017 som si na internete prečítala informatívny článok o stavbe detských ihrísk na Nitrianskej ulici. V článku pisateľ upozorňuje na nekompetentnosť firmy, ktorá detské ihriská stavala. Po overení informácií, ktoré pisateľ vo svojom článku uvádza, som zistila, že ENERCOM s.r.o. zhotoviteľ detských ihrísk je ako ,,uskutočňovateľ stavieb" zapísaný v Obchodnom registri od 31.8.2016. Do 31.8.2016 vykonával tento subjekt rôzne iné, ale nie stavebné činnosti. Zmluva medzi mestom Hlohovec a ENRRCOM s.r.o. bola podpísaná 25.7.2016. Preto by som sa Vás , ako kompetentnej osoby, chcela spýtať : ,,Ako je možné, že mesto Hlohovec podpísalo zmluvu s ENERCOM s.r.o. na výstavbu detských ihrísk na Nitrianskej ulici, keď táto spoločnosť v čase podpisu zmluvy nemala oprávnenie uskutočňovať stavby a ich zmeny?" ,,Ste presvedčený o tom, že ENERCOM s.r.o. ktorý do 31.8.2016 neykonával žiadne stavebné práce, postavil bezpečné detské ihriská?" Ďakujem.


Adresát: Balla Martin, Ing.

Autor správy: Anna Kamenská

08. 12. 2016

Pán poslanec, aký je Váš názor na podmienky prenájmu domov smútku v meste Hlohovec, kedy ročný príjem pre pána Schotterta pri približne 200 pohreboch ročne je 12244 € a ročný nájom pána Schotterta je 109 € ročne?


Adresát: Balla Martin, Ing.

Autor správy: Blazena Matusikova

30. 11. 2016

Dobry den pan poslanec, ako poslanec ,za nas obvod Vas chcem opatovne vyzvat na prednesenie a riesenie problemu v zastupitelstve ohladom motorovych vozidiel prechadzajucich cez ulicu Culenovu a smerujucich do priemyselneho parku. Pri sledovani tychto motorovych vozidiel bolo zistenych v priemere 420 az cez 500 vozidiel smerujucich do tejto oblasti.Samozrejme za sebou nechavajuci hlucnost,prach,smeti,spina,strk,odpady z kovoveho srotu,(klince,sroby )padajuce z vozidiel a nezacala ani zima a kopy ladu padajuce na chodniky.Ludia si maju cistit pred svojim domom ci uz sneh alebo spominane odpady.Preco neprejde niekto kompetentny ako to vyzera cez pracovny den,nech si urobia celodennu snimku a prieskum aby mali informacie.Ved Hlohovec je aj tato ulica,hoci tomu nenasvadcuje.Preco sa nenavrhnu jednosmerky,pripadne zakaz vjazdu tazkym motorovym vozidlam a nech si pani podnikatelia vybuduju svoju vlastnu cestu,tam kde bola navrhnuta.Tazko niekoho presvedcovat o problemoch,ktore sa ho bytostne nedotykaju.Ale ste boli zvoleni obcanmi vsetci a mali by ste sa zaoberat tymito problemami.Samozrejme nepisem 1x,ale odozva ziadna.Preto vas ziadam o prednesenie tohto problemu,ktory sa dotyka vsetkych ludi v tejto oblasti. ?


Adresát: Balla Martin, Ing.

Autor správy: Blažena Matušíková

01. 02. 2016

neustale problémy s dopravou na culenovej ulici v hlohovci. Nikoho netrapi, ze su tu rodinne domy, ktore trpia otrasmi z tazkej techniky (nákladne autá odvážajúce kovový odpad, ťažke nákladne autá prevážajúce betón, a nehovoriac o kamionoch ktore parkujú v sidle firmy MAD. Samozrejme ze tí ktorí o tom rozhodujú nemajú trvalé bydlisko na uvedenej ulici. Padajúce ladové spršky z kamionov na chodníky, a ked prší tak vodová spúšť aj na ľudí na chodníku. Prečo sa pani poslanci nezaoberajú aj touto otázkou a neriešia problém. Ved ťažké mechanizmy a kamiony nemajú tadialto jazdiť. Prečo sa to nerieši, pýtam sa prečo??????????


Adresát: Balla Martin, Ing.

Autor správy: Juraj Smiesko

01. 11. 2015

Chcel by som sa spytat kde sa mam stazovat na neustaly chemicky smrad siriaci sa s kanalizacie. Co sa s tym da robit a ako najst vinnika.


Adresát: Balla Martin, Ing.

Autor správy: Blazena Matusikova

02. 10. 2015

Vaz.pan poslanec, Obraciam sa na vas o prednesenie problemu na CUlenovej ulici.Z tichej oblasti sa vybudoval priemyselny park,ktory obnasa prechod tazkych nakladiakov cez uvedenu ulicu. Ved su dalsie moznosti realizovanych ulic,ktore sa nevyuzivaju, ale co sa tyka autobusu ten tadial chodi.Pytam sa preco je Culenova ulica obojsmerna,a. zaroven pretazovana, kdezto Soltesovej ulica ma vynimku.Nebolo by vhodne sa zaoberat touto problematikou.