Mgr. Urminský Jozef (Nezávislý)

Kontakt

Prostredníctvom zobrazeného formulára môžete poslať správu na kontaktný e-mail poslanca. Urážlivé príspevky budú vymazané.
Vaše meno a priezvisko:
E-mail: Bude poskytnutý iba adresátovi
Správa poslancovi:
2+6= Ochrana pred odoslaním nevyžiadanej pošty


Predchádzajúce správy pre poslanca

Adresát: Urminský Jozef, Mgr.

Autor správy: Blazena Matusikova

10. 09. 2017

Som jedna z obyvateliek Culenovej ulice ktora sustavne upozornuje na necistotu ulice, cez ktoru prechadza nespocetne mnozstvo kamionov,osobnych a nakladnych aut,ktore okrem neskutocneho hluku,prachu a necistot zanechavaju za sebou.Okrem ineho,na krizovatke Soltesovej a Culenovej ulice sa pri zatacani vozidiel vysypavaju kamene,z kovosrotu prepadavaju drobne kusky odpadov (klince,sroby,matice).Pri otvoreni priemyselneho parku sa malo zabezpecit aj dodrziavanie cistoty ulic,nie aby sme sami cistili komunikacie od kamenov a odpadov.pan poslanec,chcem aby ste apelovali na zasadnutiach o poriadok nielen v meste ale aj v ostatnych castiach odlahlych.Zaroven chcem poukazat na hlucnost,ktora nastala otvorenim priemyselneho parku.Preco nie je vytvorena jednosmerna ulica Culenova a Soltesova.Ked tadial moze chodit autobus - MHD,tak mozu jazdit aj nakladne auta,ci nie? Co je to za logiku,vyuzivat iba jednu cestu.


Adresát: Urminský Jozef, Mgr.

Autor správy: Marta Verešová

11. 02. 2017

Dobrý deň, pán poslanec, dňa 10.2.2017 som si na internete prečítala informatívny článok o stavbe detských ihrísk na Nitrianskej ulici. V článku pisateľ upozorňuje na nekompetentnosť firmy, ktorá detské ihriská stavala. Po overení informácií, ktoré pisateľ vo svojom článku uvádza, som zistila, že ENERCOM s.r.o. zhotoviteľ detských ihrísk je ako ,,uskutočňovateľ stavieb" zapísaný v Obchodnom registri od 31.8.2016. Do 31.8.2016 vykonával tento subjekt rôzne iné, ale nie stavebné činnosti. Zmluva medzi mestom Hlohovec a ENRRCOM s.r.o. bola podpísaná 25.7.2016. Preto by som sa Vás , ako kompetentnej osoby, chcela spýtať : ,,Ako je možné, že mesto Hlohovec podpísalo zmluvu s ENERCOM s.r.o. na výstavbu detských ihrísk na Nitrianskej ulici, keď táto spoločnosť v čase podpisu zmluvy nemala oprávnenie uskutočňovať stavby a ich zmeny?" ,,Ste presvedčený o tom, že ENERCOM s.r.o. ktorý do 31.8.2016 neykonával žiadne stavebné práce, postavil bezpečné detské ihriská?" Ďakujem.


Adresát: Urminský Jozef, Mgr.

Autor správy: Anna Kamenská

08. 12. 2016

Pán poslanec, aký je Váš názor na podmienky prenájmu domov smútku v meste Hlohovec, kedy ročný príjem pre pána Schotterta pri približne 200 pohreboch ročne je 12244 € a ročný nájom pána Schotterta je 109 € ročne?