Mgr. Brestovanská Stanislava (Nezávislá)

Kontakt

E-mail: stanislava.brestovanska@hlohovec.sk
M. Bela 6, 920 01 Hlohovec


Vami zvolená poslankyňa odmieta verejne odpovedať prostredníctvom služby Pošta pre poslanca. Pre zaslanie verejnej správy využite kontakt na iného poslanca.


Predchádzajúce správy pre poslanca

Odpoveď poslanca

Adresát: Brestovanská Stanislava, Mgr.

Autor správy: Marta Verešová

11. 02. 2017

Dobrý deň, pani poslankyňa, dňa 10.2.2017 som si na internete prečítala informatívny článok o stavbe detských ihrísk na Nitrianskej ulici. V článku pisateľ upozorňuje na nekompetentnosť firmy, ktorá detské ihriská stavala. Po overení informácií, ktoré pisateľ vo svojom článku uvádza, som zistila, že ENERCOM s.r.o. zhotoviteľ detských ihrísk je ako ,,uskutočňovateľ stavieb" zapísaný v Obchodnom registri od 31.8.2016. Do 31.8.2016 vykonával tento subjekt rôzne iné, ale nie stavebné činnosti. Zmluva medzi mestom Hlohovec a ENRRCOM s.r.o. bola podpísaná 25.7.2016. Preto by som sa Vás , ako kompetentnej osoby, chcela spýtať : ,,Ako je možné, že mesto Hlohovec podpísalo zmluvu s ENERCOM s.r.o. na výstavbu detských ihrísk na Nitrianskej ulici, keď táto spoločnosť v čase podpisu zmluvy nemala oprávnenie uskutočňovať stavby a ich zmeny?" ,,Ste presvedčená o tom, že ENERCOM s.r.o. ktorý do 31.8.2016 neykonával žiadne stavebné práce, postavil bezpečné detské ihriská?" Ďakujem.


Adresát: Brestovanská Stanislava, Mgr.

Autor správy: Viera Žemlová

19. 12. 2016

Dobrý deň, pani poslankyňa! Chcem sa spýtať, či budete v Šulekove organizovať "Štefanský koncert", alebo inú kultúrnu akciu? Vlani, PhDr. Kolníková, keď ešte bola predsedkyňou Komisie zdravotnej, sociálnej, bytovej, vzdelávania a kultúry, zorganizovala v Šulekove "Štefanský koncert". Všetci, ktorí sme sa na ňom zúčastnili, sme odchádzali s nezabudnuteľným, nádherným duchovným zážitkom.


Odpoveď poslanca

Adresát: Brestovanská Stanislava, Mgr.

Autor správy: Anna Kamenská

08. 12. 2016

Pán poslanec, aký je Váš názor na podmienky prenájmu domov smútku v meste Hlohovec, kedy ročný príjem pre pána Schotterta pri približne 200 pohreboch ročne je 12244 € a ročný nájom pána Schotterta je 109 € ročne?


Adresát: Brestovanská Stanislava, Mgr.

Autor správy: Milan

24. 06. 2016

Dobrý deň,pred pol rokom som sa pýtal na značenie čiar na parkoviskách na Sihoti,do dnes sa nič neudialo!to ako stále je taký problém?tak čo potom ak by človek potreboval vybaviť niečo iné??nechápem to lebo viem že to nebude stáť veľa ale asi kompetentný to nezvládaju.


Odpoveď poslanca

Adresát: Brestovanská Stanislava, Mgr.

Autor správy: Martina

08. 04. 2016

Dobrý deň! Chcem sa spýtať na laicky povedané " plán opráv výtlkov na cestách" ...Cesty sú v katastrofálnom stave v celom meste. No na Sihoti je už vyše 2 mesiacov daný kužel na ceste v jame, v druhej jame je pre zmenu veľká značka. Nik s tým nič nerobí dlhý čas. Prípadne ak sa jeden výtlk opraví okolo neho sú ďalšie tri. Nechcem byť zlá, ale nech mi nikto nevraví, že nie sú peniaze :)


Odpoveď poslanca

Adresát: Brestovanská Stanislava, Mgr.

Autor správy: Milan Varga

19. 11. 2015

Dobrý deň,mám iba jednu otázku,budu sa značiť čiary na parkoviskách??Ide mi hlavne o to že niektorí jedinci nevedia parkovať a zaberaju aj dve miesta naraz,keď ich upozorníte ironicky sa smeju lebo aj tak tie čiary už nie je ani vidieť,ide hlavne o časť Sihot,čo tu bývam 6 rokou nič sa stým nerobí a som si istý že po označený parkovisk sa vytvorí veľa nových miest a mesto to bude stát ozaj velmi málo.Dakujem


Odpoveď poslanca

Adresát: Brestovanská Stanislava, Mgr.

Autor správy: Valika

09. 11. 2015

Dobrý deň,dnes sa kosilo na Manckovičovej1,alebo skôr nekosilo,len sa preletelo.Je to zlé pokosené a treba sa tam ísť pozrieť skôr ako bude táto práca zaplatená.Píšem len preto,aby ste vedelo za akú zle odvedenú prácu odchádzajú naše peniaze.


Odpoveď poslanca

Adresát: Brestovanská Stanislava, Mgr.

Autor správy: www

01. 10. 2015

Co je pravdy na tom, ze mesto chce predat zamok?


Odpoveď poslanca

Adresát: Brestovanská Stanislava, Mgr.

Autor správy: Milan

13. 08. 2015

Dobrý deň p.Brestovanská, chcel by som sa Vás spýtať, či sa niekedy do budúcna plánuje dobudovať osvetlenie na hrádzi, medzi časťami Dolná sihoť a začínajúcim osvetlením pri Pánskej záhrade? Je to asi 500 metrový úsek. Vopred ďakujem