Mgr. Hauliš Rastislav (Nezávislý)

Kontakt

Telefón: 0905 414 534
E-mail: rastislav.haulis@hlohovec.sk
M. Bela 4, 920 01 Hlohovec


Vami zvolený poslanec odmieta verejne odpovedať prostredníctvom služby Pošta pre poslanca. Pre zaslanie verejnej správy využite kontakt na iného poslanca.


Predchádzajúce správy pre poslanca

Adresát: Hauliš Rastislav, Mgr.

Autor správy: Marta Verešová

11. 02. 2017

Dobrý deň, pán poslanec, dňa 10.2.2017 som si na internete prečítala informatívny článok o stavbe detských ihrísk na Nitrianskej ulici. V článku pisateľ upozorňuje na nekompetentnosť firmy, ktorá detské ihriská stavala. Po overení informácií, ktoré pisateľ vo svojom článku uvádza, som zistila, že ENERCOM s.r.o. zhotoviteľ detských ihrísk je ako ,,uskutočňovateľ stavieb" zapísaný v Obchodnom registri od 31.8.2016. Do 31.8.2016 vykonával tento subjekt rôzne iné, ale nie stavebné činnosti. Zmluva medzi mestom Hlohovec a ENRRCOM s.r.o. bola podpísaná 25.7.2016. Preto by som sa Vás , ako kompetentnej osoby, chcela spýtať : ,,Ako je možné, že mesto Hlohovec podpísalo zmluvu s ENERCOM s.r.o. na výstavbu detských ihrísk na Nitrianskej ulici, keď táto spoločnosť v čase podpisu zmluvy nemala oprávnenie uskutočňovať stavby a ich zmeny?" ,,Ste presvedčený o tom, že ENERCOM s.r.o. ktorý do 31.8.2016 neykonával žiadne stavebné práce, postavil bezpečné detské ihriská?" Ďakujem.


Odpoveď poslanca

Adresát: Hauliš Rastislav, Mgr.

Autor správy: k zamku

24. 01. 2017

Rasťo Hauliš sa na FB vyjadril „Nepravda hned v nadpise! Ale fakty a nazor druhej strany nikoho nezaujimaju...“ „primator to povedal vsetko v odpocte. Vzdy sa im vychadzalo v ustrety...ale ked raz ide mesto rekonstruovat zamok v ovela vacsom rozsahu a bude to stavenisko, tak je celkom logicke, ze tam nikto nepovolany nema co hladat. No a vrchol bolo to, co spravili s tou ekoucebnou...“ Ale ak OZ Zámok má za nejakých podmienok nájomnú zmluvu na dobu neurčitú a mesto ju nevypovedalo tak asi nie sú nepovolaný. Pán poslanec môžete objasniť túto situáciu na zámku.


Adresát: Hauliš Rastislav, Mgr.

Autor správy: Anna Kamenská

08. 12. 2016

Pán poslanec, aký je Váš názor na podmienky prenájmu domov smútku v meste Hlohovec, kedy ročný príjem pre pána Schotterta pri približne 200 pohreboch ročne je 12244 € a ročný nájom pána Schotterta je 109 € ročne?


Odpoveď poslanca

Adresát: Hauliš Rastislav, Mgr.

Autor správy: daniel fodora

20. 08. 2015

Dobrý deň pán Hauliš, chcel by som sa s Vami osobne stretnúť. Pekný deň. Daniel Fodora.


Adresát: Hauliš Rastislav, Mgr.

Autor správy: Pavel

21. 01. 2015

Nebolo by možné pri činžiakoch na našom sídlisku resp. v celom HC odstrániť všetky tzv. vysoké stromy a nahradiť ich zeleňou, ktorá by netienila okná aj na treťom poschodí?