Mgr. Hauliš Rastislav (Nezávislý)

Kontakt

Telefón: 0905 414 534
E-mail: rastislav.haulis@hlohovec.sk
M. Bela 4, 920 01 Hlohovec

Prostredníctvom zobrazeného formulára môžete poslať správu na kontaktný e-mail poslanca. Urážlivé príspevky budú vymazané.
Vaše meno a priezvisko:
E-mail: Bude poskytnutý iba adresátovi
Správa poslancovi:
4+9= Ochrana pred odoslaním nevyžiadanej pošty


Predchádzajúce správy pre poslanca

Adresát: Hauliš Rastislav, Mgr.

Autor správy: k zamku

24. 01. 2017

Rasťo Hauliš sa na FB vyjadril „Nepravda hned v nadpise! Ale fakty a nazor druhej strany nikoho nezaujimaju...“ „primator to povedal vsetko v odpocte. Vzdy sa im vychadzalo v ustrety...ale ked raz ide mesto rekonstruovat zamok v ovela vacsom rozsahu a bude to stavenisko, tak je celkom logicke, ze tam nikto nepovolany nema co hladat. No a vrchol bolo to, co spravili s tou ekoucebnou...“ Ale ak OZ Zámok má za nejakých podmienok nájomnú zmluvu na dobu neurčitú a mesto ju nevypovedalo tak asi nie sú nepovolaný. Pán poslanec môžete objasniť túto situáciu na zámku.


Adresát: Hauliš Rastislav, Mgr.

Autor správy: Anna Kamenská

08. 12. 2016

Pán poslanec, aký je Váš názor na podmienky prenájmu domov smútku v meste Hlohovec, kedy ročný príjem pre pána Schotterta pri približne 200 pohreboch ročne je 12244 € a ročný nájom pána Schotterta je 109 € ročne?


Odpoveď poslanca

Adresát: Hauliš Rastislav, Mgr.

Autor správy: daniel fodora

20. 08. 2015

Dobrý deň pán Hauliš, chcel by som sa s Vami osobne stretnúť. Pekný deň. Daniel Fodora.


Adresát: Hauliš Rastislav, Mgr.

Autor správy: Pavel

21. 01. 2015

Nebolo by možné pri činžiakoch na našom sídlisku resp. v celom HC odstrániť všetky tzv. vysoké stromy a nahradiť ich zeleňou, ktorá by netienila okná aj na treťom poschodí?