Ulík Peter (Nezávislý)

Kontakt

Telefón: 0917 531 299
E-mail: peter.ulik@hlohovec.sk
Podzámska 23, 920 01 Hlohovec

Prostredníctvom zobrazeného formulára môžete poslať správu na kontaktný e-mail poslanca. Urážlivé príspevky budú vymazané.
Vaše meno a priezvisko:
E-mail: Bude poskytnutý iba adresátovi
Správa poslancovi:
3+8= Ochrana pred odoslaním nevyžiadanej pošty


Predchádzajúce správy pre poslanca

Adresát: Ulík Peter

Autor správy: Marta Verešová

11. 02. 2017

Dobrý deň, pán poslanec, dňa 10.2.2017 som si na internete prečítala informatívny článok o stavbe detských ihrísk na Nitrianskej ulici. V článku pisateľ upozorňuje na nekompetentnosť firmy, ktorá detské ihriská stavala. Po overení informácií, ktoré pisateľ vo svojom článku uvádza, som zistila, že ENERCOM s.r.o. zhotoviteľ detských ihrísk je ako ,,uskutočňovateľ stavieb" zapísaný v Obchodnom registri od 31.8.2016. Do 31.8.2016 vykonával tento subjekt rôzne iné, ale nie stavebné činnosti. Zmluva medzi mestom Hlohovec a ENRRCOM s.r.o. bola podpísaná 25.7.2016. Preto by som sa Vás , ako kompetentnej osoby, chcela spýtať : ,,Ako je možné, že mesto Hlohovec podpísalo zmluvu s ENERCOM s.r.o. na výstavbu detských ihrísk na Nitrianskej ulici, keď táto spoločnosť v čase podpisu zmluvy nemala oprávnenie uskutočňovať stavby a ich zmeny?" ,,Ste presvedčený o tom, že ENERCOM s.r.o. ktorý do 31.8.2016 neykonával žiadne stavebné práce, postavil bezpečné detské ihriská?" Ďakujem.


Odpoveď poslanca

Adresát: Ulík Peter

Autor správy: Anna Kamenská

08. 12. 2016

Pán poslanec, aký je Váš názor na podmienky prenájmu domov smútku v meste Hlohovec, kedy ročný príjem pre pána Schotterta pri približne 200 pohreboch ročne je 12244 € a ročný nájom pána Schotterta je 109 € ročne?


Adresát: Ulík Peter

Autor správy: Jafa

14. 12. 2015

Pán poslanec ako je to po novom o používaní pyrotechniky a aké je stanovisko poslancov k tejto téme.Za odpoveď vopreď ďakujem.


Odpoveď poslanca

Adresát: Ulík Peter

Autor správy: Kovacova

31. 08. 2015

Dobry vecer pan poslanec,je to uz viac ako mesiac,co ste mi potvrdil ze zjednosmernenie ulice Zavalie je schvalene a na DI.ako to teda je?ci zasiahla "vyssia moc"?


Odpoveď poslanca

Adresát: Ulík Peter

Autor správy: Elena

02. 08. 2015

Dobrý deň, zaujímalo by ma či je v pláne nejaké detské ihrisko - či už rekonštrukcia alebo výstavba nového... Deti je v meste viac než dosť a nemajú sa kde hrať! Ihrisko na Podzámskej je síce krásne oplotené ale v dezolátnom stave. Človek má pocit, že si tam jeho dieťa ublíži a nie sa pohrá. Stačilo by tam ale podoťahovať tie "rebríky" ktoré vedú k šmýkačkam keď sa vyjde po schodíkoch hore. Sú už tak uvoľnené, že aj 4ročné dieťa tade môže vypadnúť dole, nie nejaké bábo... To isté platí aj o ihrisku v Zámockej záhrade. Ihrisko medzi panelákmi na ulici Za poštou sa nedá nazvať ihriskom! Dve húpačky, jedna šmýkačka, pieskovisko večer plné mačiek a detí denno denne tam kopec! Nemáte v pláne ho oplotiť, a doplniť tam niečo pre tie deti? Niečo ako je dole pri Váhu, to je asi jediné schopné ihrisko v HC, len žiaľ veľmi, veľmi malinké! A tak moja otázka, kde sa v Hlohovci majú deti bezpečne hrať ?!? Ďakujem - See more at: http://www.hlohovecko.sk/?m=forum_detail&id=48846&id_forum=5#sthash.zx3yWVY9.dpuf


Odpoveď poslanca

Adresát: Ulík Peter

Autor správy: Ľudmila Magyariová

25. 07. 2015

Dobrý deň, bývam na Podzámskej ulici a chcela by som sa informovať, či sa neplánuje v budúcnosti vysadenie stromčekov od okolo panelákov 23,27,29 až k VI. ZŠ, kde sú teraz voľné trávnaté porasty. Viem si predstaviť stromové aleje popri chodníku ako aj pri parkoviskách.Pomohlo by to znížiť prašnosť z parkovísk, v lete pri tropických teplotách by tieň zo stromkov bol veľmi príjemným osviežením a spríjemnilo by nám to aj bývanie pekným výhľadom. Ďakujem vopred za odpoveď.


Adresát: Ulík Peter

Autor správy: Peter Ulík

24. 07. 2015

Dobrý deň p.Kováčová, áno sľúbili sme zmenu jednosmernej ulici na Závalí, aj sme to už s mojimi kolegami z našeho obvodu riešili u pána viceprimátora Drgoňa , ktorý to ma na starosti. A je to v štádiu rozpracovania, musí to prejsť aj dopravným inšpektorátom policie. Takže určite sa budem ďalej snažiť aby to bolo čím skôr doriešené, je to v záujme celého sídliska. Sám budem na to apelovať. S pozdravom Ulík


Odpoveď poslanca

Adresát: Ulík Peter

Autor správy: Kovacova

17. 07. 2015

Dobry den,prosim o informaciu z akych dovodov trva vecnost slubovana a pripravovAna jednosmerna premavka na ulici zavalie,situacia je dlhodobo kriticka,je otazka casu,mozno prave teraz pocas prazdnin sa tu stane nestastie.primator ju slubil a vyzera to tak,ze sa len slubila.dakujem za odpoved


Odpoveď poslanca

Adresát: Ulík Peter

Autor správy: Kuruc Dušan

16. 04. 2015

Dobrý den , myslim že vy by ste vedeli kam toto posunut pan Ulik, mame tu vo firme cerpadlo aj s motorom cca 25 kW a cerpadlo dava cca 30m3/hod syn Zdenko hovoril že by bolo vhodne do zamockej zahrady na cerpanie tej vody do jazierka , ak by ho mesto alebo nejaky spravca chcel dame ho zadarmo . kto chce nech vola 0903711732 može ho prisť aj pozriet sem do Leopoldova, je nove a je mi ho luto vyhodiť do šrotu