Mgr. Vladovič Zlatko (Nezávislý)

Kontakt

Telefón: 0910 977 053
E-mail: zlatko.vladovic@hlohovec.sk
Michalská 13, 920 01 Hlohovec

Prostredníctvom zobrazeného formulára môžete poslať správu na kontaktný e-mail poslanca. Urážlivé príspevky budú vymazané.
Vaše meno a priezvisko:
E-mail: Bude poskytnutý iba adresátovi
Správa poslancovi:
7+5= Ochrana pred odoslaním nevyžiadanej pošty


Predchádzajúce správy pre poslanca

Odpoveď poslanca

Adresát: Vladovič Zlatko, Mgr.

Autor správy: Anna Kamenská

08. 12. 2016

Pán poslanec, aký je Váš názor na podmienky prenájmu domov smútku v meste Hlohovec, kedy ročný príjem pre pána Schotterta pri približne 200 pohreboch ročne je 12244 € a ročný nájom pána Schotterta je 109 € ročne?


Adresát: Vladovič Zlatko, Mgr.

Autor správy: R.Cibulka

19. 02. 2016

Ďakujem za reakciu, dúfam, že pri prerokovávaní tejto situácie budú zohľadnené hlavne potreby a záujmy obyvateľov, ktorí v tejto lokalite žijú a bývajú. S pozdravom, R.C.


Odpoveď poslanca

Adresát: Vladovič Zlatko, Mgr.

Autor správy: R. Cibulka

18. 02. 2016

Dobrý deň, situácia s dopravou na Závalí sa zhoršila, dávam podnet na začatie prehodnotenia Dopravnej situácie v tejto lokalite, situácia, najma ráno je hrozivá, hlavne pri 6.ZŠ aj strednej škole. Alebo budeme čakať na nejaké nešťastie ? S pozdravom R.C.


Odpoveď poslanca

Adresát: Vladovič Zlatko, Mgr.

Autor správy: Robert Cibulka

26. 10. 2015

Vážený pán poslanec, Obyvatelia blokov Závalie 1-15 sú veľmi zhrození z aktuálnej dopravnej situácie. Jednosmerná ulica bola požadovaná, no mala byť navrhnutá v opačnom smere. Logicky autá od námestia smerujú Podzámskou ulicou a za 6.ZŠ sa logicky rozdeľujú na jednotlivé sídliskové komunikácie a prúdia zase opačným smerom okolo potravín Jednota k pošte. Vždy to tak bolo a väčšina vodičov bola na to zvyknutá. Teraz je to nelogické a dve jednosmerné ulice kolidujú oproti sebe! Časť ulice Závalie od novostavby bytového domu (bývalá materská škola)by mala prúdiť smerom dole k potravinám Jednota a z chodníka po pravej strane by mali byť urobené parkovacie miesta. Takto by sa mohla zjednodušiť premávka a mohlo by pribudnúť zopár potrebných parkovacích miet. Tento názor nie je len môj subjektívny, ale je to názor tiež mnohých obyvateľov tohto sídliska. Súčasný stav je nelogický a pre obyvateľov veľmi komplikovaný. Verím, že Naše vyjadrenie budete brať v úvahu a ďakujem za pozornosť.