Ing. Úradníková Viera (Nezávislá)

Kontakt

Telefón: 0907 430 009
E-mail: viera.uradnikova@hlohovec.sk
Sládkovičova 6, 920 01 Hlohovec

Prostredníctvom zobrazeného formulára môžete poslať správu na kontaktný e-mail poslanca. Urážlivé príspevky budú vymazané.
Vaše meno a priezvisko:
E-mail: Bude poskytnutý iba adresátovi
Správa poslancovi:
9+1= Ochrana pred odoslaním nevyžiadanej pošty


Predchádzajúce správy pre poslanca

Adresát: Úradníková Viera, Ing.

Autor správy: Marta Verešová

11. 02. 2017

Dobrý deň, pani poslankyňa, dňa 10.2.2017 som si na internete prečítala informatívny článok o stavbe detských ihrísk na Nitrianskej ulici. V článku pisateľ upozorňuje na nekompetentnosť firmy, ktorá detské ihriská stavala. Po overení informácií, ktoré pisateľ vo svojom článku uvádza, som zistila, že ENERCOM s.r.o. zhotoviteľ detských ihrísk je ako ,,uskutočňovateľ stavieb" zapísaný v Obchodnom registri od 31.8.2016. Do 31.8.2016 vykonával tento subjekt rôzne iné, ale nie stavebné činnosti. Zmluva medzi mestom Hlohovec a ENRRCOM s.r.o. bola podpísaná 25.7.2016. Preto by som sa Vás , ako kompetentnej osoby, chcela spýtať : ,,Ako je možné, že mesto Hlohovec podpísalo zmluvu s ENERCOM s.r.o. na výstavbu detských ihrísk na Nitrianskej ulici, keď táto spoločnosť v čase podpisu zmluvy nemala oprávnenie uskutočňovať stavby a ich zmeny?" ,,Ste presvedčená o tom, že ENERCOM s.r.o. ktorý do 31.8.2016 neykonával žiadne stavebné práce, postavil bezpečné detské ihriská?" Ďakujem.


Adresát: Úradníková Viera, Ing.

Autor správy: Anna Kamenská

08. 12. 2016

Pani poslankyňa, aký je Váš názor na podmienky prenájmu domov smútku v meste Hlohovec, kedy ročný príjem pre pána Schotterta pri približne 200 pohreboch ročne je 12244 € a ročný nájom pána Schotterta je 109 € ročne?


Odpoveď poslanca

Adresát: Úradníková Viera, Ing.

Autor správy: IGOR LENGHARDT

20. 06. 2016

DOBRY DEN,PANI URADNIKOVA OBRACIAM SA NA VAS SO ZIADOSTOU O PREDNESENIE POZIADAVKY NA MESTKOM ZASTUPITELSTVE OBCANOV MICHALSKA 6,7 CI POZDLZ CESTY CEZ MICHALSKU ULICU C 6,7 BY SA NEDAL OKRAJ CHODNIKA ZABEZPECIT ZABRADLIM,LEBO KED AUTA IDU V OBOCH SMEROCH OD VINARNE PO 6,ZS A OPACNE TAK VYCHADZAJU AZ NA CHONIK KDE OHROZUJU DETI KTORE VYCHADZAJU ZO VCHODOU.DAKUJEM


Adresát: Úradníková Viera, Ing.

Autor správy: Anna Ontkova

25. 04. 2016

Dobry den chcela by som sa spytat ako je to s kosenim travy na Zavali 9 ked sa chce dieta pohojdat tak mu trci iba hlava z travy.A este nieci v marci sa konalo upratovanie mesta odpad bol polozeny pri lampu ludia k tomu este nieco pridali a dodnes to nebolo odvezene naco to robili dobrovolnici ked pomaly dva mesiace je kopa neodvezena.Dakujem a dufam ze sa to napravi.