Ing. Úradníková Viera (Nezávislá)

Kontakt

Telefón: 0907 430 009
E-mail: viera.uradnikova@hlohovec.sk
Sládkovičova 6, 920 01 Hlohovec

Prostredníctvom zobrazeného formulára môžete poslať správu na kontaktný e-mail poslanca. Urážlivé príspevky budú vymazané.
Vaše meno a priezvisko:
E-mail: Bude poskytnutý iba adresátovi
Správa poslancovi:
9+7= Ochrana pred odoslaním nevyžiadanej pošty


Predchádzajúce správy pre poslanca

Adresát: Úradníková Viera, Ing.

Autor správy: Anna Kamenská

08. 12. 2016

Pani poslankyňa, aký je Váš názor na podmienky prenájmu domov smútku v meste Hlohovec, kedy ročný príjem pre pána Schotterta pri približne 200 pohreboch ročne je 12244 € a ročný nájom pána Schotterta je 109 € ročne?


Odpoveď poslanca

Adresát: Úradníková Viera, Ing.

Autor správy: IGOR LENGHARDT

20. 06. 2016

DOBRY DEN,PANI URADNIKOVA OBRACIAM SA NA VAS SO ZIADOSTOU O PREDNESENIE POZIADAVKY NA MESTKOM ZASTUPITELSTVE OBCANOV MICHALSKA 6,7 CI POZDLZ CESTY CEZ MICHALSKU ULICU C 6,7 BY SA NEDAL OKRAJ CHODNIKA ZABEZPECIT ZABRADLIM,LEBO KED AUTA IDU V OBOCH SMEROCH OD VINARNE PO 6,ZS A OPACNE TAK VYCHADZAJU AZ NA CHONIK KDE OHROZUJU DETI KTORE VYCHADZAJU ZO VCHODOU.DAKUJEM


Adresát: Úradníková Viera, Ing.

Autor správy: Anna Ontkova

25. 04. 2016

Dobry den chcela by som sa spytat ako je to s kosenim travy na Zavali 9 ked sa chce dieta pohojdat tak mu trci iba hlava z travy.A este nieci v marci sa konalo upratovanie mesta odpad bol polozeny pri lampu ludia k tomu este nieco pridali a dodnes to nebolo odvezene naco to robili dobrovolnici ked pomaly dva mesiace je kopa neodvezena.Dakujem a dufam ze sa to napravi.