Správa poslancovi:

Adresát: Duchoň František, doc. Ing., PhD.

Autor správy: Michal Šuliman

06. 08. 2018

Vážený pán poslanec a predseda DR, prediskutoval s Vami niekto to, že konateľ VaTS bude konateľom novej mestskej organizácie
Mestská poliklinika s.r o. To už skutočne mate dojem, že všetci obyvatelia Hlohovca majú zdravotné psychiatrické problémy ?


Odpoveď

08. 08. 2018

Dobry den, sam som tuto otazku prediskutoval. Sme v 21. storoci, vyuzivam na to prostriedky ako mobil, socialne siete, e-mail a pod. Nepotrebujem to ukazovat na kamerach. Ing. Borovsky bude konatelom (v pripade zalozenia spolocnosti na zastupitelstve) len docasne, kym sa v riadnom vyberovom konani nevyberie iny konatel. Vzhladom na casove hladisko a zabezpecenie co najrychlejsieho navratu LDCH je to rozumne riesenie. Navyse si myslim, ze Ing. Borovsky je natolko svojpravny, ze sa vie sam rozhodnut, ci je to pre neho prijatelne alebo nie. A ak by ste citali pozorne materialy na mimoriadne zastupitelstvo 9.8.2018, citujem: "Za prvého konateľa primárne za účelom zabezpečenia založenia a spustenia prevádzky spoločnosti navrhujem schváliť Mgr. Tomáša Borovského. Následne po získaní povolenia na prevádzkovanie LDCH a zazmluvnení výkonov poisťovňami bude vyhlásené výberové konanie na trvalého konateľa tak, aby mohol byť tento menovaný k 1. 1. 2019." Mohol by som Vas poprosit o reakciu na sukromny mail - fero.duchon@gmail.com preco tvrdite, ze mam dojem, ze obyvatelia Hlohovca maju zdravotne psychiatricke problemy?


Späť